“Весілля під загрозою?”: Влад Топалов втратив валізу з весільним костюмом

0
353

Увесь шоу-бізнес у приємному передчутті свята, що наближається. Вже завтра, третього липня, Влад Топалов та Регіна Тодоренко стануть на весільний рушник. На цю подію усі чекають ще з 28 жовтня, коли закохані побралися. Пара вже прибула до місця призначення, де й відбудеться дійство, а саме у Флоренцію в Італії, однак стався неприємний інцидент. Валіза Топалова, де був його весільний костюм, не прилетіла разом з ним.
Подружжя довго тримало в таємниці дату та місце святкування гучної події, та найпершою всі карти розкрила Леся Нікітюк, яка розповіла усім підписникам у Instagram, що летить на весілля до своєї колеги Регіни Тодоренко. Кінцевим пунктом призначення Леді Ле була Флоренція, тоді усе й стало на свої місця.
Неочікувано для усіх вчора на своїй сторінці у Instagram Влад Топалов поширив відео, в якому й розповів про неприємність, що відбулася. Музикант попросив допомоги у фанів, що наразі перебувають там: “Люди, допоможіть! Втрачено багаж, звісно, не з моєї провини. Втрачені всі речі, а післязавтра весілля. Чи є хтось в Сорренто, а кого я можу взяти білий/кремовий смокінг 52 розміру?”


У відео співак розповів, що летів з двома валізами, у одній були сукня Регіни та дружок, які благополучно прибули до місця призначення, а у іншій – його речі. Регіна за кадром кумедно посміюється з чоловіка, якому так не пощастило, однак, без сумніву, вони разом щось придумають.
Головний атрибут весілля, сукня нареченої, на місці, тому шалена паніка буде зайвою. У валізі Регіни виявилися туфлі Влада та спідня білизна, тому якось та викрутяться. А тим часом у stories Топалов показав свою красуню-дружину, написавши: “Моє коханнячко куряче”. Почуттю гумору пари навіть у такій неприємній ситуації можна лише позаздрити!

Сама Регіна Тодоренко на своїй сторінці у Instagram відмовчується і про весілля, що вже от-от відбудеться, не пише нічого. Це й не дивно, адже наречена, напевно, заклопотана останніми приготуваннями до найочікуванішої події року.
Усі шанувальники мандрівниці вже не можуть дочекатися завтрашнього дня, аби нарешті побачити свою улюбленицю у весільній сукні з нареченим Владом Топаловим. Нагадаємо, що пара заручилася у червні минулого року, у жовтні розписалася, а вже у грудні у них народився первісток, якого назвали Михайлом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here