Відома українська співачка, Вєра Брєжнєва знімається в кіно у Росії

0
1579

Брежнєва розповіла, що зйомки проходять під Санкт-Петербургом. Відома українська співачка, екс-учасниця популярного жіночого колективу “ВІА Гра” Віра Брежнєва знімається в кіно в Росії. Нагадаємо, Брежнєва раніше знялась у таких російських стрічках, як “Любовь в большом городе”, “Джунгли” та “Ёлки”.
Про це артистка розповіла в своєму Instagram. “Поки я знімаюся в кіно під Петербургом, про яке поки що не можу нічого розповідати і показувати свій образ, вирішила згадати відпустку, яку вже забула, і щасливе фото мого червня”, – так підписала фото Брежнєва.


Крім того, в Україні артистів, які розважають російську публіку, промаркують. Так, якщо телеканал транслюватиме, для прикладу, кліп української зірки, на екрані з’являтиметься інформація про те, що артист гастролює на території держави-агресора.
До слова, раніше ЗМІ дізнались, що на новорічному шоу у Росії Віра Брежнєва могла заробити від 4,2 млн рублів до 4,9 млн рублів. Тобто близько 1,9 млн грн – 2,3 млн грн.
Цікаво, повідомлялось раніше, віце-прем’єр України В’ячеслав Кириленко представив законопроект для українських зірок-заробітчан. Мова йде про тих знаменитостей, які працюють у Росії. Документ передбачає мито – 20% від вартості проданих квитків на концерт виконавця. Кошти міністр запропонував направити на потреби ЗСУ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here