Володимир Дантес заговорив про “вагітність” Дорофеєвої

0
304

Нерідко зіркове подружжя Наді Дорофеєвої та Володимира Дантеса опиняється в епіцентрі виру «жовтих» новин на тему вагітності. Закохані у стосунках доволі таки давно, та й від весілля пройшло чимало часу – чим вам не причина вкотре зачепитись за тему дітей. Хоча й власне знаменитості про свої плани зізнаватись не поспішають, прихильники пильно стежать за кожним їхнім кроком.
Цього разу провокація виникла не серед шанувальників чи папараці. Заговорив про ймовірну вагітність своєї дружини ніхто інший, як її чоловік, Володимир Дантес. До не надто вдалого фото в  Instagram артист додав доволі підозрілий текст, що буквально таки змушує не залишатись осторонь. Що цікаво, подібного досі не траплялось. Раніше іменита пара лише багаторазово зазначала, що «усе буде, але не зараз».


Як результат – регулярні чутки про вагітність солістки гурту «Время и Стекло» підтвердились чимось більш конкретним, якщо подібним чином можна охарактеризувати жарт її чоловіка. Хоча й мережа завжди сповнена безпідставними підозрами, Дантес наважився заговорити про це вперше. «А пора вже», – одноголосно заявляють юзери, натякаючи про батьківство.
Раніше зіркове подружжя пояснювало, що не проти «розширення сім’ї» у майбутньому. Втім, щоразу Дорофеєва переконує, що на все є свій час, і квапитись нічого. Дехто підозрює, що вся справа у надто жорсткому контракті з продюсером Потапом, який може обмежувати знаменитість у планах на материнство. У будь-якому разі, усе стане зрозуміло згодом.

View this post on Instagram

В 33 это когда ещё не понятно Мы с вами На «ты» или на «вы» В 33 это когда детства полные штаны А в доме уже два мини Ты. В 33 уже есть что рассказать Можно даже «А в моё время» Или слово «молодёжь» сказать Но так прекрасно в 33 Домой возвращаться, где встречают те 3 Те три, в которых и есть весь ТЫ! Если что, извините за такую фотографию, она единственная (в моем телефоне) с тобой!) @monatik_official

A post shared by Vladimir Dantes (@vladimirdantes) on


Так чи інакше, поки Володимир Дантес обмежується жартівливими публікаціями у мережі. «Надя каже, що я тут дуже гарний, а вона виглядає так, ніби скоро трьох буде народжувати. Ну, подивимось. А поки, для усіх любителів метушні: ми не вагітні!», – зазначає чоловік співачки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here