Володимир Остапчук спародіював MARUV з її “Siren Song”

0
270


Після того, як пародія телеведучого Володимира Остапчука на пісню NK “Попа как у Ким” здійняла надзвичайний фурор у шоу-бізнесі та серед глядачів, він вирішив не покидати цю забаву і створив нову пародію на пісню переможниці “Євробачення-2019” MARUV. Відео він завантажив на свій Youtube-канал.
За сюжетом, 34-річному Володимиру сниться сон, нібито до нього додому приходять агенти Відділу боротьби з Євробаченням. Як виявляється, він єдиний, хто може представити Україну на пісенному конкурсі, адже підходить за усіма параметрами: має досвід у “Євробаченні”, був у Ізраїлі, знає англійську “на рівні Лесі Нікітюк”.
Телеведучий повністю перевтілюється у MARUV, вдягнувшись точно так само, як вона на Нацвідборі: височезні підбори та одяг з латексу. Також Володимир періодично грається з кляпом та повідком.  З агентами Любомиром та Казимиром він виконав фірмові рухи співачки, у такт рухаючи бедрами.

Шанувальники творчості Остапчука у захвати від нової пародії. Одна з прихильниць навіть зазначила, що він знімає кращі кліпи, ніж весь український кінематограф і половина шоу-бізнесу.
«Це супер, сміялись всією сім’єю. Дуже сподобалась пародія», «Сходить нова зірка на небеса українського бізнесу. Пародії просто жир», «Бомба! Хочу ще нових пародій! Але з таким вокалом можна свої хіти мутити», «Ви як завжди на найвищому рівні. Давно так не сміялась і не кайфувала від відео», «Талановита людина талановита у всьому!», «Інтелектуальна іронія! Браво!», «Дуже круто! Так тримати» – пишуть фани під відео.
До слова, Володимир Остапчук зі своєю пародію випередив MARUV, яка так само вчора презентувала на Youtube свою нову відеороботу на пісню «Siren Song». Щоправда на цей момент його пародію переглянуло майже 70 тисяч юзерів, а кліп співачки – 691 тисяча.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here