Всесвітньо відомий діджей Bob Sinclar ховається від поліції у Росії з документами “діджея ЛНР” – ЗМІ

0
2582

Промоутери встигли заховати музиканта і показали поліцейським документи “діджея з ЛНР”. Відомого діджея Боба Сінклера ховали в московському клубі “Сохо” під час перевірки поліції. Промоутери музиканта намагалися відкараскатися від поліції, пред’явивши їм документи “діджея ЛНР”. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Як повідомляється, на час чемпіонату світу в клубі “Сохо” на Савинській набережній відкрили новий майданчик спільно з дубайським клубом Base. Там повинні були виступати всесвітньо відомі діджеї та музиканти. Поліцейські дізналися, що майже всі діджеї виступають без ділової візи, щоб не платити податки.
“Поліцейські дізналися, що майже всі діджеї виступають без ділової візи, щоб не платити податки. 11 липня поліція приїхала в клуб під час виступу Боба Сінклера і попросила його документи. Промоутери встигли заховати музиканта і показали поліцейським документи “діджея з ЛНР”” – йдеться у повідомленні. Боба Сінклера так і не знайшли на території закладу. Щодо керівництва клубу почали перевірку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here