“Як можна таке викладати?”: відео на сторінці Лободи шокувало фанатів

0
488
Зірку розкритикували за новий челендж

Світлана Лобода активно просуває в маси свій хіт “Миру мало”, а точніше – новий челендж під цей трек. Нещодавно співачка розмістила відео, на якому молода жінка з сином активно кривляються в лазні.
Під зітхання Лободи мама танцює, томно дивлячись в камеру, а хлопчик крутиться поруч з гітарою. Трохи пізніше танці тривають поруч з лазнею, на морозі. Обидва учасники відео практично роздягнені.
“А ти зробив свій challenge?” – закликала пані Світлана.


Безневинна на перший погляд відео чомусь викликало у маси передплатників обурення. “Дуже неприємно таке дивитися і слухати”, “Навіщо? Дуже бридко, дитина … “, “Соромно дивитися”, “Світ збожеволів. Тепер це вважається нормою?”, “Ганебно так”, “Що за жесть”, – такими коментарями передплатники нагородили нове відео Лободи.
Самій співачці теж дісталося. «Як можна викладати таке з вашим рівнем?» – дорікнула артистку одна з прихильниць. Сама Лобода не удостоїла цей коментар відповіддю.
Тим часом челлендж “Світу мало» справді набирає популярність. Танцюючі дівчата йдуть розносячи під рядки “Ой, мама, ой, що ж я наробила”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here