“Як у Полякової”: Леся Нікітюк похвалилася довгими ногами

0
1165

Народна зірка Леся Нікітюк ще змалку могла похвалитися високим зростом, що вирізняв її серед однолітків. Харизматична хмельничанка, ставши зіркою, зробила довгі ноги своєю, так би мовити, родзинкою. Коли Леся виступає, то їй достатньо просто їх оголити, і вона точно вразить всіх наповал.
На свою Instagram-сторінку Леді Ле додала нове фото, де вона у міні-сукні стоїть на пірсі, виглядаючи віртуальні лайки. Звісно, і тут телеведуча без хвилинки гумору не обійшлася. Та увагу юзерів привернули розкішні довгі ноги красуні, які вона видовжила ще більше, одягнувши невисокі підбори.


Звичайно, артистка отримала чимало компліментів від своїх шанувальників. Здається, Леся вже може позмагатися з ще однією суперзіркою українського шоу-бізнесу, блондинкою Олею Поляковою, яка також може похизуватися розкішними довгими ніжками.
Під світлиною Лесі фани пишуть: “Ох, які ніжки”, “Круто, Леся! Ноги нереально класні тут!”, “Завжди на висоті, молодець!”, “У вас фігура прямо як в моделі”, “Ноги Лесі – як окремий вид мистецтва”, “Ну і ноги! Заздріть!”, “Оце ноги! Від вух! Класна ти, Лесю”, “Краля!”.
До слова, декілька днів тому закінчились зйомки 9-го сезону проекту “Хто зверху?”. І, звісно, Леся увесь цей час тішила фанів кадрами з закулісся. Ведуча розповіла, що для одного з випусків одягнула мамину сукню, якій вже 34 роки. Леся перешила її на модний мотив і красувалася у сучасному образі на камеру.


За словами колеги Лесі Сергія Притули, 8-й сезон, у якому вже була Леді Ле, став найрейтинговішим за усю історію шоу. Вочевидь, Леся настільки полюбилась вітчизняній публіці, що, здається, її присутність на зйомках може зробити популярним будь-який проект. Душа народу все ж таки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here