“За місяць після пологів”: Сніжана Бабкіна станцювала “циганочку” прямо на вулиці

0
940


Місяць тому знамените сімейство Бабкіних привітало у своєму родинному колі ще одного члена: 34-річна Сніжана народила третю дитину, хлопчика, якого назвали Єлисеєм. І хоча після пологів минуло всього 4 тижні, молода мама вже повністю повернулася до робочого ритму і навіть витанцьовує на вулицях рідного міста.
Звістка про третю вагітність дружини знаменитого музиканта стала для прихильників сімейства неабиякою несподіванкою, адже Бабкіним вдалося приховувати “кругленький” животик Сніжани аж до 7-го місяця. Подружжя на той момент вже виховувало двох дітей, сина Артура та доньку Веселину, тому ніхто й не міг передбачити, що планують ще.


Та, як бачимо, сталося спражнє диво, і наприкінці червня на світ з’явився Єлисей. До речі, це ім’я, за розповідями актриси, прийшло до неї уві сні. Подружжя неймовірно щасливе: Сергій доглядає за малюком, співає йому пісні, а Сніжана, в свою чергу, вкотре насолоджується усіма приємними митями материнства.
Судячи з Instagram-сторінки молодої мами, післяпологовий період минає у неї дуже легко. 34-річна акторка навіть показала кумедне відео, на якому вона танцює відомий танець “циганочка” прямо на вулиці, тримаючись за груди. Нагадаємо, що зірка є прихильницею грудного вигодовування.


Шанувальники Сніжани Бабкіної зачаровані щирістю та відкритістю своєї улюблениці: “Улюблена Снежа! Незрівнянна!”, “Запальничка! Сніжано, ви прекрасні!”, “Яка чудова і позитивна”, “Ну як можна бути такою смішною, світлою”, “Море позитиву, вогонь!”, “Ви суперська”, “Богиня!”, “Обожнюю Вас! Ви така сміхотуля”.
Також у своїх дописах зірка розповідає, що вони з Сергієм Бабкіним цінують кожен щасливий момент, що стається з ними. “Спонсор нашого гарного сну – #елисейбабкін. Неділя – день Сонця. На вулиці тепло і сонячно! У нас попереду ціла половина літа! Ми всі дуже щасливі! Не забувайте це! Отримуйте задоволення від дрібниць!” – пише Сніжана.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here