За три мільйони підписників Леся Нікітюк поділилась “інтимним”

0
521

Скандальна українська телеведуча нерідко змушує світ звернути на себе увагу. Чи то гумористичними сторіс на своїй офіційній сторінці в Instagram, чи зухвалими кар’єрними рішеннями, чи пікантними публікаціями у профілі, як-от це трапилось цього разу. Леся Нікітюк не соромиться демонструвати своє тіло на камеру. Та й, загалом, зірці соромитись нічого. Втім, цього разу телеведуча не обійшлась без особливої присвяти.
Екс-ведуча шоу «Орел и Решка» та, разом з тим, знатна фіналістка «Танців із зірками» відома не тільки язиком «підвішеним», але й ногами «як у Полякової». От цього разу, у день, коли на сторінці знаменитості в Instagram з’явилось рівно три мільйони підписників, вона вирішила віддячити прихильникам вельми неординарним способом. Хоча й, варто зауважити, доволі типовим у мережі.


От, до прикладу, Наталія Могилевська днями раніше відсвяткувала свій перший мільйон лимоном, у буквальному розумінні цього слова. Знаменитість з’їла на камеру цілий лимон, щоб продемонструвати, наскільки для неї важлива увага шанувальників. Що ж, Нікітюк вирішила піти дещо іншим шляхом. Спочатку телеведуча поділилась своїм першим фото у мережі, згодом же, власне у «ювілейний» день, вона поширила промовистий кадр у купальнику.
Для особливого фото Леся обрала бікіні із неабияк актуальним у цьому сезоні тваринним принтом. «Верх» зірка вдягла доволі таки класичний та у форматі звичайного топу, а «низ» вдало підкреслив її стрункі ноги. У будь-якому разі, пост не залишився без «багатомільйонної» уваги, у буквальному розумінні. Наразі фото стрімко набирає популярності та вподобань.


Традиційно, знаменитість не обійшлась без комічного тону. Свою чергову перемогу на кар’єрній драбині зірка підписала наступним чином: «Мої три мільйони. Люблю вас!!! Кожному по три мільйони у кишеню. Дякую, що із Лесьою». Прихильники зірки, у свою чергу, не обішлись без численних привітань та, разом з тим, яскравих компліментів. Що й не дивно. Подібний купальний костюм і справді дуже личить народній улюбленеці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here