“Заговорила українською”: Лобода “відзначилася” на російському шоу

0
435

Скандальна українська співачка Світлана Лобода активно продовжує співпрацю з Росією. Не зважаючи на взаємини між країнами, вона й надалі виступає у Москві та відвідує окупований Крим. На російському шоу “Голос. Діти” Світлана неочікувано почала говорити українською, поділившись цим відео на своїй сторінці у Інстаграмі.
“УУУ, це ж було дуже гарно!” – коментуючи здібності одного з учасників сказала Лобода. Прихильники з Росії по-різному відреагували на такий експромт: “Як мило! Світланко, ти чарівна!”, “Світлано, я Вас відкриваю з іншого боку”, “Так люблю українську мову, хоч я і росіянка”, “На мові їдь на Україну гавкати”, “Ми хочемо дивитися російське шоу на зрозумілій нам мові – на російській”.


З боку українських фолловерів “посипалась” суто критичні коментарі: “Це якийсь капець. Всі так раді чути нашу мову, а зрадниця хіхікає на російському телебаченні!”, “Дуже соромно, що в нас є такі виконавці”, “Ну що, не забула нашу мову?”.
Нагадаємо, що 36-річна співачка народилася в Києві і навіть представляла Україну на пісенному конкурсі “Євробачення” у 2009 році, де посіла 12-те місце. Однак, після початку російської агресії Світлана Лобода почала все частіше з’являтись на російських шоу та активно гастролювати у сусідній країні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here