Заради політики Зеленському доведеться покинути шоубіз

0
1241

Олександр Кочетков проаналізував президентські перспективи Володимира Зеленського. За його словами, шоумен може стати усхішним політиком за підтримки Коломойського. Однак він має чимало слабких сторін.
Олександр Кочетков вирішив роз’яснити ймовірний розклад подій в Україні, коли за пост президента боротимуться Святослав Вакарчук та Володимир Зеленський. Експерт нагадав, що співака буде просувати Віктор Пінчук, в той час як шоумена Зеленського – Володимир Коломойський.
“Зеленський в цьому розкладі зображується у вигляді покірливо собачки, з веселим гавкотом мчить туди, куди вказав господар. Абсолютно невірне, що не відповідає дійсності уявлення. Якщо Зеленський і погодиться грати в цю гру, то на повному серйозі і до кінця. До речі, він з товаришами регулярно обговорює те, що відбувається в країні, як правило, в непублічних виразах”, – зауважив Кочетков.

За його словами, Зеленський непогано орієнтується у політиці та має громадянську позицію. Крім того, успіх проектів коміка теж свідчить про належний рівень знань та навиків.
“Алгоритм дій, позначений в серіалі “Слуга народу” – це, звичайно, комедія, але по суті – саме те, що чекає суспільство від влади. Лідерських якостей у Володимира вистачає. При цьому, нарцисизму в ньому трохи менше, ніж у більшості українських громадських діячів”, – додав політолог.
Кочетков також наголосив, що про свої доходи Зеленський може спокійно говорити, адже він володіє відмінним медійним ресурсом. Тим не менше експерт назвав ймовірні перешкоди, які можуть виникнути на шляху у шоумена. Зокрема, спокуса «спертися на тих, кого знаєш, на перевірених квартальщиків». Крім того, Зеленський не має фахівців з міжнародних і економічних проблем.
“Вони, зрозуміло, з’являться, але це якраз те, в чому я дорікав Святослава Вакарчука: тому команду підбере Пінчук, а Зеленському підсобить Коломойський. І хоча Коломойський рішуче встав на захист України, а Пінчук виглядає прихованим колаборантом, але ні той, ні інший не повинні бути в незаперечних наставниках у Президента України”, – пояснив Кочетков.
Підсумовуючи, він зауважив, що в результаті Зеленський може прийти у політику і досягти успіху, однак коли це відбудеться – невідомо, адже для цього доведеться покинути успішну кар’єру артиста.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here