“Зеленському погрожують?”: артист звернувся до виборців

0
607

Країна і досі не оговталась після «новорічного» подарунка від іменитого гумориста «Кварталу 95», як Володимир Зеленський знову зробив шокуючу заяву. Традиційно, кандидат у президенти поспілкувався зі своїми виборцями у мережі Instagram. На цей раз, артист заявив, що політичний тиск на його персону дійшов до категорії погроз.
Ні для кого не секрет, що кандидатура Зеленського спрямовує усю свою політичну рекламу на молодь. Навіть після офіційної заяви про власну участь у передвиборчій гонці, комік-політик продовжив зйомки у телевізійних проектах. Не припинив Зеленський також висміювати інших кандидатів зі сцени гумористичних шоу. Так чи інакше, зважаючи на статистичні дані, така екстравагантна рекламна кампанія працює.


Менше з тим. Особистість Володимира Зеленського і надалі залишається надто сумнівною для виборця. Артиста це не зупиняє. Вкотре, скандальний кандидат у лідери держави оприлюднює у мережі шокуюче зізнання. Ні, зовсім не із політичними обіцянками чи конкретними планами дій гуморист вирішив зняти повідомлення.
Володимир Зеленський вирішив відреагувати на обурення з боку населення та політиків, себто у нього відсутній досвід ведення державних справ. «Це неможливо. Адже у нас при владі дуже багато фахівців, які працюють уже 28 років у політиці», – саркастично коментує «народний» кандидат.

Не обійшовся Зеленський і без провокативної відповіді: «Потім з’явився цілий водоспад образ та фейків у мій бік. З’являлися погрози мені, моїй сім’ї, моїм дітям. На це все витрачалося мільйони доларів. Адже це все не працює. Чому? Тому що за все, за що береться наша влада – воно не працює. Але зараз, вибачте, влада вже пробила дно».
Також Володимир Зеленський скаржиться, ніби у його офісі ведеться прослуховування. А ще, проти гумориста та студії «Кварталу 95» хочуть відкрити кримінальну справу з питання «відмивання коштів». Розповів кандидат і про ще один, не менш курйозний факт. Подейкують, на нього прагнуть «повісити» справу, до якої він не причетний. Трапилось це у 2002 році, на Чернігівщині. Мовиться, себто тоді Зеленський збив людину. Так чи інакше, артист усе впевнено заперечує.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here