“Жіночий квартал” розлютив фанів Тіни Кароль

0
1259

Одна із «дівчат Зеленського» Віра Кекелія спародіювала імениту українську співачку зі сцени «Жіночого кварталу». Певно, новий хіт Тіни Кароль неабияк вразив громадськість, якщо став об’єктом гумористичної сценки. Висміяли «Дику воду» чи ні, не обійшлось без ображених шанувальників артистки. Найвідданіші назвали такий крок «недоречним» та «ганебним».

«Я співаю, ніби світ рятую», – прозвучало у пародії. Тим не менш, прихильники Тіни не сміялись. Безліч користувачів платформи Instagram обурились на гумористку, котра спробувала поглузувати із «обличчя країни». На щастя, прикра історія не без винятків. Були й ті, що зрозуміли гумор постановки та змогли насолодитись талановитим акторством Кекелії.


«Друзі, чого ви накинулись на Віру Кекелію?! Я теж шанувальник Тіни, але вийшла справді хороша пародія. Увімкніть почуття гумору. Впевнений, Тіна також із цього посміялась, адже нічого поганого у виступі не було», – зазначають глядачі «Жіночого кварталу». Варто зауважити, що власне співачка ніяк не відреагувала на начебто «образливу» пародію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here