Журналісти ТСН виступили проти співпраці з дружиною Медведчука, Оксаною Марченко

0
1021

Журналісти ТСН про можливість появи Оксани Марченко в шоу на “1+1”: засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з Путіним.
Журналісти “Телевізійної служби новин” виступили проти участі в шоу на “1+1” Оксани Марченко, телеведучої, дружини лідера проросійської організації “Український вибір” Віктора Медведчука.
“Ми, журналісти “Телевізійної служби новин”, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу “Танці з зірками” на “1+1″ може взяти участь Оксана Марченко. Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна”, – йдеться в заяві, яку поширюють у соціальних мережах журналісти ТСН, зокрема кореспондент Іван Гребенюк.

!!!!СПІЛЬНА ЗАЯВА ЖУРНАЛІСТІВ ТСН!!!!ПРОШУ ВАШОЇ УВАГИ І ПОШИРЕННЯ!Ми, журналісти Телевізійної служби новин,…

Опубликовано Иваном Гребенюком Среда, 8 августа 2018 г.

Журналісти додають, що подружжя Медведчука та Марченко “жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму”.
“Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу… Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу “1+1” не позначиться на редакційній політиці “Телевізійної служби новин”, – зазначають співробітники ТСН.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here