Зірка “Орла і решки” Регіна Тодоренко вперше стала мамою

0
1498

Не минуло і кількох днів як телеведуча Регіна Тодоренко та російський співак Влад Топалов офіційно уклали шлюб – а пара уже стала батьками. До останнього артистка вела активний спосіб життя, займалася зйомками, відвідувала світські заходи та навіть хизувалась у соцмережах своєю феноменальною розтяжкою. Тим не менш, Регіна нарешті народила – хлопчика. І на певний час дівчині доведеться призупинити усі свої проекти та повністю присвятити себе маленькому сину.

Хоч і Тодоренко поки не афішує свого материнства, її чоловік уже поділився із журналістами радісною подією. За словами Топалова, у них народився син вагою 3690 грам і зростом 59 сантиметрів. Допоки близькі і рідні вітають новоспечених батьків, шанувальники тішаться із такої виняткової новини та гадають, коли телеведуча повернеться до роботи і чи планує користуватись послугами няні.
До слова, тривалий час Тодоренко приховувала своє «особливе положення», щоб не привертати зайвої уваги громадськості. Згодом, прямо зі студії «Вечірнього Урганта» зірка заявила, що чекає на дитину. Саме тоді вона зізналась, що період очікування дитини став прекрасним етапом у її житті, але при цьому зазначила, що не обійшлось без труднощів у останні місяці вагітності: «Я хочу сказати дякую усім мамам, ви героїні! Мама, дякую тобі, що народила двох дітей, кланяюсь тобі в ноги!».

Нещодавно, наприкінці жовтня, у житті закоханої пари відбулась ще одна важлива подія – весілля. Артисти відправились до РАГСу, розписавшись у колі найближчих друзів та рідних. Проте розкішну церемонію та гучну вечірку «по-одеськи» де-небудь за кордоном подружжя врешті планує – на кінець весни, коли Тодоренко повернеться до колишніх форм.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here