Зірка “Орла і Решки” відмовилась від українського громадянства

0
661

Її обличчя відоме кожному, хто бодай словом чув про іменитого режисера Алана Бадоєва чи дивився перші сезони тревел-шоу «Орел і Решка». Вона, Жанна Бадоєва, українська телеведуча та акторка, уже як офіційно відмовилась від українського громадянства. Куди та з ким подалась закордон – подробиці вражають.
Як уже зазначалось, у минулому знаменитість була заміжня з Аланом Бадоєвим, культовим режисером і кліпмейкером серед пострадянського простору. Втім, їхня романтика тривала доволі таки довго, цілих дев’ять років. Як результат – двоє прекрасних дітлахів і гучне розлучення.

Що цікаво, часу на загоєння ран телеведучій знадобилось не так вже й багато. Через два роки після розриву стосунків із попереднім чоловіком, Жанна подалась до нового та не менш заможного. Разом з тим, задля розкішного життя закордоном, жінці довелось офіційно відмовитись від українського громадянства. Вона це і зробила.
Відтепер усім відома нам Жанна Бадоєва стала італійкою. Як сама ж коментує ситуацію у шоу «А поговорити?», їй довелось піти на такі жертви задля шлюбу зі своїм новим коханим, львівським бізнесменом Василем Мельчинином, що не перший рік проживає у серці Венеції. Та займається там власною справою на додачу.

«Я поїхала з Києва уже як шість років тому. Я працюю у розважальному слоті, тож, загалом, розважаю людей з усього світу», – зізнається екс-українська телеведуча, якщо можна так висловитись. Усім відома зірка «Орла і Решки» зазначає, що у перші місяці життя в іншій країні виникало чимало проблем.
Одна із них – це сортування сміття. Звикнути було неабияк складно, але їй таки вдалось. Втім, знаменитість одним європейським правилом не обійшлась. Особливу увагу звернула на своє харчування та зміну раціону зокрема. Що зрозуміло, із такої резонансної події, як відмова від громадянства, пресі вдалось наробити добрячого хайпу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here