“Знову цілуються”: пікантне відео від Олі Полякової і Даші Астаф’євої

0
783

Скоро на екрани країни вийде українсько-латвійський фільм “Свінгери-2”, в якому Оля Полякова і Даша Астаф’єва зіграли головні ролі. Як і в першій частині, в ньому буде багато відвертих сцен та хвилюючих моментів за участі українських співачок. Оля Полякова на своїй сторінці в Інстаграмі поділилась кадром з фільму. Підписники зірки у шоці.
“Ти коли-небудь цілувалась з подругою? А хотіла?” – підписала зірка відео, у якому вона пристрасно цілує свою колегу Дашу Астаф’єву. Фани Полякової розділилися на два табори: одні підтримали її, вважаючи, що це нормально, а інші розкритикували.


“Як так можна? Заради своєї реклами готова “лизатись” з ким-попало?”, “Вас це не красить, виглядаєте, як дешева дівка з борделю! Можливо, ви вибрали не ту професію?”, “Куди котимось? Таких потрібно ізолювати..”, “Це огидно. До цього я вами захоплювалась і поважала,” – не приховують емоцій розлючені фани.
Інша частина шанувальників навпаки висловила своє захоплення, вказавши, що у розвиненому та зрілому суспільстві це має сприйматися абсолютно нормально: “З деякими відповідями публіки з таким примітивним менталітетом Україна завжди буде далека від сучасного світу!”, “Нічого поганого в цьому не бачу”, “Як же ви прекрасно злилися у поцілунку! Тільки заради цього піду на прем’єру фільму”.
Нагадаємо, нещодавно артистка анонсувала вихід свого нового кліпу на пісню “Лед тронулся”. В ньому Оля хоче привернути увагу суспільства до дітей, до того, що батьки не завжди знаходять на них час.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here