Зрада чоловіка Ані Лорак: ЗМІ показали відео, де чоловік проводить час з можливою коханкою

0
2076

У понеділок, 30 липня, в мережі з’явилася інформація про те, що чоловік скандальної української співачки Ані Лорак зраджує їй з молодою киянкою. Так, чоловік Лорак Мурат Налчаджіоглу був спійманий в столичному клубі Dali Park в компанії брюнетки Яни Бєляєвої. Він весь вечір не зводив з неї очей, пристрасно обіймав її і постійно гладив внутрішню частину стегна.

Яна Бєляєва – молода киянка, випускниця Академії адвокатури України, а зараз справжня бізнес-вумен. Дівчина в Instagram продає одяг та взуття, а її клієнтами є переважно успішні молоді люди. У вільний час Бєляєва багато подорожує світом, розважається в нічних клубах й активно кокетує із заможними чоловіками.
Також відомо, що брюнетка – часта гостя в караоке-клубі Мурата Налчаджіоглу Dali Park, де пару помітили на камеру відвідувачі. Ймовірно, там і відбулося знайомство бізнесвумен та чоловіка Ані Лорак.
Як повідомляли ЗМІ, поки Ані Лорак виступала перед латвійською публікою, її чоловік теж зривав оплески — в київському караоке-клубі. Мурат з’явився у закладі зі стрункою брюнеткою — їхнє бурхливе побачення потрапило в об’єктив, та створило незнані догадки та скандальні новини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here