“Зворушливо та романтично”: Потап привітав Каменських з Днем народження віршем

0
562

То пара вони чи ні? Це питання вже не перший рік неабияк хвилює шанувальників колишнього дуету “Потап і Настя Каменських”. Сьогодні NK святкує свій 32-й День народження. Мережу вже заполонили привітання від фанів співачки та колег. Вирізнився оригінальністю звісно ж Потап, опублікувавши на своїй сторінці світлину Анастасії, підписану милим віршем.
Слова поезії одразу наштовхують на підозру, що вони таки не просто друзі та колеги. Потап розхвалив Настю словами “фатальна жінка”, “незалежна”, “скромна”, “талановита”, “романтична”, “закохана”, “граційна”. Закінчив продюсер зворушливим підписом “любимая Настенька”.


Під світлиною прихильники почали робити компліменту Потапу за його романтичність та бажати зірковій парі щасливого майбутнього: “Як мило! Олексій, Настя, кохання вам чистого і світлого”, “Дуже романтично. Потап , Ви не лише брутальний репер, а й чоловік з романтичною душею”, “Ми всі знали, що ви разом”, “Так зворушливо!”, “Це занадто красиво і занадто щиро!”, “Як ніжно”.
Першого травня дуету “Потап и Настя Каменских” виповнилось 13 років. І хоч вони вже не співають разом, для обох ця дата виявилась сакральною. І Олексій, і NK написали на своїх сторінках у Інстаграмі слова щирі та теплі слова подяки один одному, давши привід новій хвилі обговорень їхнього роману.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here