53-річний Віктор Павлік стане батьком у четвертий раз

0
382

Нещодавно дружина Віктора Павліка зробила УЗД
Шанувальники Віктора Павліка були шоковані, коли дізналися новину про те, що 53-річний співак закрутив роман з 25-річною помічницею Катериною Реп’яховою. Пара зіграла весілля дуже швидко. Після торжетсва народний артист став з великою старанністю вести свій Instagram і брати участь в розвитку блогу дружини.
Буквально нещодавно Катя поділилася інформацією в Instagram про те, що пройшла повний медогляд. Здала аналізи, відвідала лікарів і отримала довгоочікуваний висновок про те, що вона та її чоловік здорові. Фотографію зі стосом документів, які їй заповнили при проходженні медичного огляду, дівчина опублікувала в своїх Stories.

Уважні користувачі соцмережі побачили, що серед різних папірців, напрямків і висновків у дівчини лежить кілька знімків УЗД. Хоча і розгледіти що на них зображено і що написано поруч, важко. Фанати пари зробили припущення, що дівчина вагітна. Тим більше вона проходила медичну комісію, що допомогло встановити їй, чи може вона з Віктором Павліком мати дитину.
“Вирішили ми з ВП здати базові аналізи, перевірити здоров’я☺️ У ВП аналізи дуже хороші. У мене є питання. Ось вам і різниця 30 років)) Ми пожартували, що він ще мене переживе. Наскільки, все відносно в житті. І цифри – це лише цифри. Все інше залежить від того, як ми сприймаємо”, – написала Катерина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here