Вівторок, 28 Листопада, 2023

Андреа Бочеллі, Ротару і Потап: хто виступатиме на День Незалежності у Києві

Володимир Зеленський оголосив список заходів, які заплановані на День Незалежності у 2021 році. Серед них – традиційні вже концерти, де виступають попзірки України. Втім, в Україну завітає й іноземний виконавець – італієць Андреа Бочеллі.
Про концерти у День Незалежності президент повідомив 2 серпня під час виступу на форумі “Україна 30”. Концерт Бочеллі відбудеться вдень 24 серпня, а концерт за участю українських зірок – ввечері о 18:00.
“Я гадаю, що і на землі, і на воді, і на небі буде відчутна енергія двох інших подій 24 серпня. Перша – це концерт Андреа Бочеллі. Кошти, зібрані на цьому концерті італійського генія, ми спрямуємо на подію українського генія – це Центр сучасного мистецтва “Музей Івана Марчука”. Його перший цикл робіт називається “Голос моєї душі”. Цей голос, як і голос душі усієї незалежної України, ми почуємо ввечері на НСК “Олімпійській” в День Незалежності країни – скорочено ДНК. Музика незалежності, як і прагнення незалежності – все це у нашій ДНК”, – заявив Зеленський.
На концерті під символічною назвою “Найкращі пісні незалежності” українці почують як всім відомих естрадних зірок, так і оперних виконавців та навіть симфонічний оркестр.
Це велике свято, яке мають побачити всі українці, від малого до старого. Це прекрасна музика та пісні, які нам нагадують про минуле та сповнюють надією на прекрасне майбутнє. Українські пісні – у нашій ДНК, – йдеться в анонсі до концерту.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles