Анна Сєдокова зацікавила шанувальників новим фото

0
445

Анна Сєдокова готова підкорювати нового чоловіка, використовуючи для цього еротичні панчохи. Про секрети зваблювання зірка та багатодітна мати повідомила на своїй сторінці в соцмережі.
Співачка Анна Сєдокова відома не тільки своїм шикарним голосом, а й величезною кількістю романів, які відбуваються один за другим. Що найдивніше – після практично кожних відносин Анна вагітніє, а потім виносить на загальний огляд конфлікти з колишніми чоловіками її дітей.

View this post on Instagram

Мне кажется, я знаю лучший подарок и себе и любимому на 14 февраля и где его купить ? И поверьте моему опыту – чулки это беспроигрышное орудие соблазнения. На мне чулочки от итальянского бренда # innamore❤ в них прекрасно все! must have @innamoreofficial А еще, они очень доступные – 250-300 р., ну и везде продается в супермаркетах, метро, даже в некоторых аэропортах. У меня уже целая коллекция. Любите себя и балуйте обязательно. С Наступающим, любимые ❤

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on


Найбільш гучний скандал трапився у Сєдокової з Максимом Чернявським, донька від якого проживає окремо від співачки, оскільки є громадянкою США, це вже особливий стиль життя.
Ймовірно, Анна Сєдокова відновилася після пологів та готова продовжити свою материнську місію. Принаймні, судячи з її відвертих постів з інтимним підтекстом в соцмережах стає зрозуміло, що вона не проти завести стосунки з чоловіком, і за традицією, стати в черговий раз мамою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here