Дорофеєва підкорила мережу вуличним стилем (ФОТО)

0
583

Останні тижні для індустрії моди добряче задали тону у контексті цьогорічних трендів. Париж, Нью-Йорк та Лондон уже представили роботи своїх іменитих кутюр’є. Знатна поціновувачка модних віянь не змогла залишити Тижні високої моди без уваги. Так, Дорофеєва разом із чоловіком подалась у фешн-тур.
Серед місцевого зіркового бомонду українська поп-зірка таки виділилась, яскравим та неординарним стилем. Потрапляла до центру уваги громадськості Дорофеєва і раніше, коли мандрувала подіумами Південної Кореї. Для української публіки не в новинку, що модні образи співачки стають передвісниками тенденцій.

View this post on Instagram

Metallica vs Pop @realpotap ?

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Один із вражаючих аутфітів артистка оприлюднила сьогодні, на своїй офіційній сторінці в Instagram. Багато джинсу, кислотно-жовтий жилет, яскраві кросівки та сережки-кільця – шанувальники не стримують захвату від кадру та від підпису до нього. «Загубила район. Відірвала п’ятки», – дехто навіть заявив, що слова нагадують вирізку із майбутнього хіта.


До категорії мультиартистів іменита учасниця дуету «Время и Стекло» потрапила не випадково. Підкоривши українську естраду унікальним стилем виконання, співачка подалась до танцювального паркету. Здобула срібло, зробила спільний із Монатіком танцювальний проект та цілковито поринула в індустрію моди. Наразі Дорофеєва займається просуванням власного шоу-руму, паралельно до кар’єри співочої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here