Джамала поділилась сімейним кадром – світ зворушений

0
669

Переможниця 61-го пісенного конкурсу «Євробачення» зрідка, але таки ділиться по-особливому інтимними світлинами. Лише день тому Джамала привітала свою матусю із днем народження, як знову оприлюднила на власній сторінці в Instagram родинний кадр.
Ціла, не побоюсь цього слова, династія жінок із родини співачки помістилась на одній фотографії. Окрім особливого «елементу» – маленького сина артистки. Що цікаво, кадри із ним Джамала публікує мало не щотижня, але розгледіти його обличчя неабияк складно. Чи то поза невдала, чи то малюк не хоче дивитись до об’єктиву. Так чи інакше, для зірок характерно не афішувати зайвих деталей із свого особистого життя.

View this post on Instagram

Без коментарів❤️???

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on


Нову публікацію співачка пояснила стримано та «без зайвих коментарів». Самі ж шанувальники Джамали відзначили, що, на відміну від своєї мами, жінка не успадкувала «гену повноти» та уміло тримає себе у формі. Навіть після вагітності!


Нагадаємо, мало не до останніх днів вагітності співачка продовжувала займатись кар’єрними справами. Судила музичне шоу «Голос країни», тренувала невідомих, але талановитих виконавців, давала концерти та, навіть, готувала вихід нового альбому. Не дивно, що незадовго після пологів шанувальникам не довелось мучитись очікуваннями, коли врешті «українська татарка» з’явиться на великій сцені.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here