Експерти: українці не вміють отримувати задоволення від інтимного життя

0
469

Українці не вміють отримувати задоволення від інтимного життя. Про це говорять експерти, а результати дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», показують, що секс в переліку того, що приносить людям радість, виявився всього лише на 18-му місці. У першу десятку рейтингу ввійшли спілкування з друзями, подорожі, гроші, робота, домашні тварини і музика.
Але психологи стверджують, що підвищення рівня сексуальної освіченості, а також рольові ігри, зміна локації та інші експерименти можуть навчити українські пари отримувати задоволення від сексу і врятувати відносини від зрад і розлучень в країні, де 3 із 4-х шлюбів розпадаються після п’яти років подружнього життя.
Як навчитися отримувати задоволення від сексу, допомогли розібратися гештальт-терапевт, психолог з 24-річним стажем Галина Єлізарова та засновниця готелю для рольових ігор «Cherry Twins» Олена Соловйова.

«Українці не вміють отримувати задоволення від інтимного життя. Останнім часом пари, які приходять до мене на консультацію, все частіше скаржаться на відсутність потягу до свого постійного партнера, у них простежується низький інтерес до сексу як такого, – ділиться психолог Галина Єлізарова.
– Я спостерігаю, що в більшості випадків партнери дійсно люблять один одного, але нудний, одноманітний секс губить їх відносини і провокує зради. У таких випадках я настійливо рекомендую змінити локацію і спробувати рольові ігри. Як результат, подібні експерименти в ліжку виводять відносини на новий рівень і рятують шлюби».
Зберегти пристрасть надовго виходить у небагатьох пар, так як для цього потрібно вчитися працювати над відносинами. Однією з небагатьох, хто займається проблемою сексуальної освіти в Україні, стала засновниця першого і поки єдиного в Україні готелю для рольових ігор «Cherry Twins» Олена Соловйова.
«Середньостатистична українська пара живе в таких побутових умовах, які точно не спонукають до рольових ігор: чоловік, дружина, двоє дітей, двокімнатна квартира, а буває ще й бабуся з дідусем. У такій комуналці усамітнитися навіть на 5 хвилин – це свято. Про які експерименти тут може йти мова? Я вже не кажу про спеціальні секс-меблі, які ви навряд чи поставите у звичайній спальні, так як такі меблі в побуті виглядають досить дивно, та й коштують дорого, – коментує Олена Соловйова.
– Щоб допомогти парам, я створила простір, в якому дорослі люди можуть грати в дорослі ігри, втілювати свої фантазії, дізнаватися бажання партнера, пробувати щось нове. В Європі відвідування таких номерів давно стало нормою для кожної другої пари. Велика частина наших гостей – пари від 30 років. Коли люди в довгих відносинах, це завжди помітно без свідоцтва про шлюб».

За словами засновниці готелю, за рік його існування кімнати-фантазії «Cherry Twins» відвідало близько 3000 пар, і більше 30-ти з них, спробувавши кілька сценаріїв рольових ігор, прийняли рішення забрати заяву про розлучення.
На сьогоднішній день одна з головних загроз розпаду сім’ї – сексуальна неосвіченість. Сексологи радять виходити за рамки, грати і вносити різноманітність в інтимне життя, відвідувати освітні семінари, вчитися новим практикам і припинити боятися говорити з партнером відкрито про секс і свої бажання. На практиці ці прості кроки зможуть запобігти руйнуванню інституту сім’ї і врятувати безліч шлюбів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here