Фестиваль Zaxidfest представив новий проект “Мистецький десант Zaxidfest”

0
221

“Мистецький десант Zaxidfest” – це можливість об’єднатиvінституції України, які мають культурне чи історичне значення, молодих українських митців та музикантів, тим самим залучивши до культурного розвитку не лише місцевого мешканця, але й всіх, хто стане гостем проекту. Протягом трьох днів, кожен охочий міг долучитися до реалізації проекту та взяти участь в майстер-класах, переглянути нічний показ фільмів від Molodiya Festival. Вхід на подію був вільним, і охопив як місцевого жителя, так і багато гостей.

Respubliсa Fest реалізовували мистецьку частину проекту-художники зі всієї країни протягом трьох місяців створювали неймовірні стріт-арти, перетворюючи покинуті споруди, зупинки транспорту, будинки охочих на справжні арт-об’єкти. І ще однією частиною Мистецького десанту Zaxidfest стала музична програма.

Серед учасників проекту були як і молоді українські гурти та виконавці – талановитий Степан Горбик з акустичною програмою, київський гурт Auditoria та дівчачий рок-гурт The Sixsters, учасниці якого мають від 9 до 14 років, але вже професійно займаються музикою та досягають значних успіхів у цій сфері.
Щоденно сцену закривали відомі виконавці – Віктор Винникта гурт МЕРІ, етно-гурт Кораллі, який привертає увагу традиційними інструментами, які використовуються в музиці, гурт Брем Стокер, який дивує цікавими образами та драйвовою музикою. Справжній ажіотаж зібрав Віктор Павлік, який виступив 18 серпня з програмою Pavlik Overdrive.

Закрили “Мистецький десант Zaxidfest” ніччю традиційно танцю, де танцювали всі: від найменших до найстарших. Гості проекту залишились задоволеними та під враженнями, адже атмосфера, яка панувала в Сонячній галявині – об’єднала всіх!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here