Фреймут розповіла, як втримати чоловіка – фото

0
1160

Одна із перших панянок України вміє не лише тримати осанку та хизуватись гарними манерами, але й довгі ноги показати. На все свій час, напевне. Так чи інакше, на цей раз скандальна телеведуча пікантним кадром не обійшлась.

Як завжди, до інтригуючого фото Ольга Фреймут додала не менш провокативний підпис. «Коли жінка незалежна, зникають побутові негаразди, які часто ламають відносини. Багато сімей розвалюються через фінансових питань: ремонт, машина, купи то, купи це, ти нічого не заробляєш», – висловлює своє бачення на «ідеальну» сім’ю телезірка.

View this post on Instagram

— Коли жінка незалежна, зникають побутові негаразди, які часто ламають відносини. Багато сімей розвалюються через фінансових питань: ремонт, машина, купи то, купи це, ти нічого не заробляєш… Коли жінка незалежна, для таких дріб'язкових сварок немає причин. Звичайно, можуть бути інші причини, вищі. Коли втрачаєш сім'ю, важливо, яка причина вас розлучила. Якщо посварилися через те, що не поділили житлоплощу, то це ганьба. Якщо через різні характери – зовсім інша справа. . #ОльгаФреймут #Фреймут

A post shared by Ольга Фреймут (@freimut.news) on


А ще, додає, що «коли жінка незалежна, для таких дріб’язкових сварок немає причин». Не змогла обійтись без, так би мовити, «філософських» висновків. «Коли втрачаєш сім’ю, важливо, яка причина вас розлучила. Якщо посварилися через те, що не поділили житлову площу, то це ганьба. Якщо через різні характери – зовсім інша справа».

Ні для кого не новина, що Фреймут доволі таки часто публікує на своїй сторінці в Instagram подібні висловлювання. Не рідко саме її публікації стають предметом обговорення громадськості, частіше – численних хейтерів знаменитості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here