Фреймут у сімейній подорожі – фото з Діснейленду

0
847

Знатна панянка встигає все – і власне шоу відзняти, і різдвяну вечерю зготувати, і в сімейну подорож відправитись. Втім, зважаючи на тимчасове закриття «Шоу Оля», у Фреймут з’явилось значно більше неробочого часу. Цим власне й скористалась українська телеведуча та спланувала мандрівку до Діснейленду.

View this post on Instagram

Merry Christmas ✨

A post shared by Yulia Freimut (@freimutyulia) on


Одразу після традиційного святкування католицького Різдва, Ольга із сім’єю подалась за кордон. Та не абикуди, а до найбільш казкового місця Європи – до Діснейленду. Мета: проводити якомога більше часу із дітьми. Багатодітна мама змогла її виконати у Парижі, але не обійшлось і без сприятливих обставин.


Сімейна мандрівка вмить з’явилась у соціальних мережах. На офіційній сторінці в Instagram телезірка оприлюднила миле фото зі своєю сестрою Юлією – на тлі новорічних обрисів парку розваг.
«Щасливі моменти в Діснейленді», як підписана одна зі світлин, Фреймут провела у сімейному колі сестри, доньки Злати та племінниці Габріель. Щасливі матусі не втомлюються ділитись із шанувальниками усе новими кадрами з відпочинку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here