Григорій Решетник: відверто про дев’ятого “холостяка”

0
594

У дев’ятому сезоні «найромантичнішого» проекту країни правила буде змінено та адаптовано під нового героя, – повідомляє ZNAY. Чоловіком, за якого доведеться позмагатися учасницям шоу, стане Микита Добринін – ведучий телеканалу «М1» та усім впізнаваний «голос» «Русского радио Украина».
Незмінний ведучий проекту Григорій Решетник у захваті від зйомки дев’ятого «Холостяка». Кожен новий герой – це цікава особистість, що визначає специфіку усього сезону. «У цьому сезоні наш герой Микита Добринін – впевнений, цілеспрямований, успішний чоловік, який вже був одружений і розуміє всю складність вибудовування відносин. Дівчатам, звичайно ж, нелегко з таким чоловіком, але, бачу, вони стараються», – зазначив телеведучий.

За словами генерального директора проекту Анни Калини, Добринін став першим «холостяком», який сподобався глядачам ще до початку шоу. Адже, як відомо, вперше за історію українського «Холостяка» головного героя телевізійного шоу обирали глядацьким голосуванням. До того ж, ніколи до цього «холостяком» не був раніше одружений чоловік.
Незмінно, прем’єра проекту запланована на березень 2019 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here