Хто поїде на “Файне місто” цьогоріч? Оприлюднено списки учасників

0
511

Ви очікували на цю подію упродовж року. І, нарешті, до «Файного міста» залишились лічені тижні. Ще із закінчення минулого фестивалю і до сьогодні кожен поціновувач музики під відкритим небом та неприборканого відчуття свободи рахував дні у зворотному порядку до моменту, коли нарешті випаде нагода знову повернутись до фестивального містечка «Файного міста».
Вчетверте групка вільної та запальної молоді збереться просто неба, щоб почути неприборканий ритм свободи, тобто музики. Традиційно, чотириденний захід відбудеться у розпалі літа та на околиці Тернополя. Місто «файних людей», звідки й назва фестивалю, щорічно запрошує найталановитіших виконавців виступити перед своїми найвідданішими шанувальниками.

Дні проведення цьогорічного фестивалю міжнародного формату припадають на 25-28 липня. І поки залишається лише придбати квитки та очікувати на день «ікс», організатори заходу оприлюднили списки учасників «Файного міста-2019». До містечка вільних людей та меломанів завітають не тільки зірки української сцени, але й світової. Хоча й серед них без локальних талантів не обійшлось.
Цьогоріч забути про буденну метушню та поринути у всезагальне задоволення допоможуть артисти не тільки з України, але й зі Швеції, Німеччини, Швейцарії та Росії. Серед найбільш упізнаваних імен – «The HARDKISS», «Бумбокс», «O. Torvald», «Нєрви», «Елізіум», «Фіолет» та «Detach», що стосовно головної сцени наметового містечка. Продемонструють свою творчість на «Light Stage» такі культові артисти, як Ірина Карпа і Qarpa, Yuko, Сергій Жадан, Sasha Boole та інші.

Так звану «Темну сцену» займуть «Eluveitie» (Швейцарія), «Avatar» (Швеція), «Emil Bulls (Німеччина), «Heart Of A Coward» (Великобританія), «Imminence» (Швеція), «Wildways» (Росія), «Space Of Variations», «1914», «Motanka», «Velikhan», «Rideau» (Швеція), «MegamasS», «Street to the Ocean» (Австрія), «Bojevilla», «o’hamsters», «Niamh» (Італія) та «New Disorder», що теж з Італії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here