“Королева ночі” зібрала 30 млн переглядів на Youtube

0
798


Популярність української Суперблондинки зростає з кожним днем все більше і більше! Відеороботу Ольги Полякової на композицію “Королева ночі” переглянуло вже більше 30 мільйонів людей з усього світу! Яскравий епатажний кліп у стилі 90-х, де співачка пародіює тогочасну естетику, завоював серця публіки і навіяв приємну ностальгію.
“Доброго ранку! 30 мільйонів переглядів на Youtube! Мої любі люди, дякую вам за цю любов. Королева ночі щаслива, ” – пише зірка на своїй особистій сторінці в Інстаграмі. Раніше блондинка прокоментувала це відео: “Це історія про кожну з нас, про принцес та королев. Разом з цим це ностальгія за юністю, яка буде зрозуміла всім, хто родом з 90-х, але кому все ще 18”.
Окрім цього Полякова пообіцяла, що з нагоди 8-го березня невдовзі з’явиться її новий кліп-блокбастер на пісню “Лед тронулся”. Відеоробота буде присвячена дітям та батькам, важливості проводити час разом.

Одна з фанаток української Королеви ночі порадила їй їхати на відомий міжнародний пісенний конкурс: “Потрібно рятувати Україну і їхати на Євробачення! Ви єдина, хто зможе запалити публіку, а не оці скандалісти!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here