Куди подалась Леся Нікітюк після Мальдів?

0
665

Не скандальністю відома українська телеведуча, яку не без підстав називають Богинею Ламіната. Після участі в одному із наймасштабніших тревел-шоу серед країн СНД, тобто в «Орел и Решка», Нікітюк таки добряче напіарила собі ім’я мандрівного блогера та, відтак, не припинила подорожі після остаточного виходу на телебачення.

Здавалось би, прибутки від блогінгу дозволяють організовувати навіть найбільш фешенебельні подорожі. Що ж, дівчина, яка зовсім раптово «запхалась» на телеекрани, змогла і світ побачити майже задарма. Точніше, як завжди, за кілька специфічних жартів та кадрів зі стрункими ногами.
Лише за останні місяці знаменитість побувала у столиці Арабських Еміратів, Туреччині, Сербії та, як уже згадувалось, Мальдівах. Допоки нові проекти ТВ не пропонує, Нікітюк вирішила знову «відпочити від відпочину». На цей раз, зірка небагатослівно натякнула, що зійшла з літака в аеропорті Шарля де Голля, що у Парижі.


Зупиниться телеведуча на європейській столиці моди чи рушить далі – жодних подробиць поки не відомо. Тим не менш, заявила вона рішуче: «Обожнюю аеропорти!!! Шарль де Голль мій фейворіт після Борисполя. Коротко: Леся, магазини, круасани і улюблена музичка в наушниках».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here