MARUV ввійшла до складу російського гурту “Little Big”

0
644

Скандальна українська виконавиця майже ступила на сцену найпрестижнішого конкурсу Європи, але жорсткі вимоги змусили MARUV зробити крок в іншому напрямку. Співачка нерідко давала концерти у Росії, що ніколи не викликало претензій з боку її колег. Але коли справа дійшла до політизованого музичного шоу «Євробачення», громадськість розділилась на два ворожі табори.
У результаті, виконавиця, що завжди помітно виокремлювалась серед інших представників українського шоу-бізнесу завдяки неповторному стилю та образу, остаточно покинула вітчизняного слухача. Принаймні, наразі зірка намагається прокласти свій творчий шлях у напрямку прибічників. Відтак, слідом за успішними прем’єрами музичних композицій, MARUV запросили долучитись до відомого на весь світ російського проекту.


І співачка погодилась. Відтепер українська артистка MARUV офіційно входить до складу російського гурту «Little Big», що вже давно з успіхом вийшов на європейську арену і не тільки. Що ж, відмова від участі у «Євробаченні» таки завершилась чимось хорошим для кар’єри виконавиці. Хоча й без гучного скандалу зірка не обійшлась, усе залишилось позаду. Точніше – за кордоном.
Про резонансну новину першим повідомив Ілля Прусікін на своїй офіційній сторінці в Instagram. Засновник іменитого лейблу «Little Big» поширив у мережі яскравий кадр із українською зіркою та небагатослівно додав, що відтепер у його гурту дещо оновлений склад. Користувачі жартома додають, що назва бенду виправдовує себе, зважаючи на постановку фото. «Тепер ти little», – зазначають шанувальники.

View this post on Instagram

Girls power ? @sonyatayurskaya @ritadakota

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on


Разом з тим, найвідданіші прихильники гурту почали вимагати у Прусікіна пародію на неабияк популярний хіт MARUV за назвою «Siren Song». Так чи інакше, подібні хайпові рішення тільки попереду. А поки не залишається нічого іншого, як очікувати на дебютну роботу «Little Big» спільно з «майже учасницею» конкурсу «Євробачення» – епатажною MARUV.
Варто зауважити, що подібна колаборація аж надто потішила користувачів. Своєрідний стиль лейблу «Little Big» вдало взаємодоповнюється із провокативною MARUV. Не виключено, що результат суттєво перевершить сподівання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here