Міс Україна 2018 дискваліфіковано: у Вероніки Дідусенко відібрали корону та титул

0
1248

Сьогодні, на офіційній прес-конференції оргкомітету Національного конкурсу краси “Міс Україна” повідомили, що цьогорічну фіналістку та переможницю Вероніку Дідусенко дискваліфіковано.

Вікторія Кіосе, виконавчий директор конкурсу “Міс Україна”, на прес-конференції дала таке пояснення цій ситуації:
“У цьому році були незвичні критерії [підбору конкурсанток], тому що ми хотіли обрати гідну дівчину, яка буде харизматичною, розумною, інноваційною, матиме свій погляд на важливі питання і проблеми у нашій державі, та яка буде гідно представляти нашу країну на міжнародній арені. Ми обрали ту, яка підходила за всіма критеріями, вона підписала договір, погодилась на всі умови. І, Ви знаєте, сталася несподівана історія для нас – вона порушила правила і надала недостовірну інформацію”.

Згідно з правилами, які були встановлені ще в 1950х роках, жодна з учасниць конкурсу не повинна бути заміжньою чи розлученою, і не повинна мати дітей.
Одразу після оголошення переможниці у мережі почали ширитись чутки, що Вероніка Дідусенко насправді заміжня і має маленьку дитину. Розповсюдились і фото дівчини з дитиною, а також ті, де вона вагітна. Деякі з фотографій були ще раніше опубліковані на сторінці її мами Тетяни Дідусенко у Facebook, які жінка вже видалила. Як відомо, Вероніка розлучена і у неї є син, якому зараз 4 роки.

Ім’я нової переможниці конкурсу оголосять під час телеверсії фіналу конкурсу краси у неділю 30 вересня цього року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here