“Невже встигла завагітніти”: Ані Лорак більше не приховує, що стане мамою

0
4156

Ані Лорак сміливо продемонструвала кругленький живіт на одному з концертів, хоча в нещодавній рекламі йогурту була з підтягнутим животом. Попередньо батьком дитини може виявитися батько Еміна Агаларова, як вважають фанати.
Нещодавно пройшов концерт Ані Лорак в місті Єсентукі, куди вона приїхала зі своїм шоу “Діва”. Варто зазначити, що спеціально для цієї шоу-програми довгий час розроблялися наряди і декорації, тому в ході гастролей практично нічого поміняти неможливо.
Це й видало співачку, а точніше її цікаве положення – вагітний живіт не вліз звичним чином в купальник, який вона одягла для композиції “Божевільна”. Нові форми Діви кинулися в очі кожному третьому прихильнику творчості співачки.


Фанати вважають, що Ані Лорак більше не приховує, що стане мамою. По крайній мірі, її сценічні наряди підкреслюють хороший вигляд її форм тіла, і на основі цього у шанувальників склалося враження, що Лорак вагітна.
Дійсно, як мінімум у двох різних вбраннях видно, що Кароліна сильно поправилася в області живота і у неї збільшився розмір грудей, що також може свідчити про вагітність.


Цілком можливо, що у доньки Ані Лорак з’явиться незабаром сестра або брат – незважаючи на те, що співачка розлучена, їй давно приписують роман з Арасом Агаларовим.
Але якщо Лорак і справді вагітна, то навряд чи вона стане засиджуватися з дитиною в декретній відпустці. Користувачі пишуть, що можливо співачка піде по стопах Світлани Лободи та довірить виховання дитини професіоналам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here