“Офіційно слуга народу”: Зеленський став президентом України

0
282


Уся метушня із виборами позаду, адже до президентського крісла таки сів новообраний кандидат. Сьогодні зранку Володимир Зеленський, раніше відомий у ролі гумориста «Кварталу 95», прийняв присягу на Конституції України та Пересопницькому євингелії про вірність українському народу. Відтак, офіційно став шостим президентом України.
Останні п’ять років він смішив українців, у наступні п’ять він зробить усе, щоб вони не плакали – із такою гучною заявою Володимир Зеленський прийняв пост слуги народу. Не обійшовся екс-комік «гарними» висловлюваннями. Новообраний президент одразу почав із рішучих дій. Так, Зеленський таки наважився розпустити Верховну Раду восьмого скликання.

Із завдань «на наступні два місяці» очільник держави виокремив кілька: скасувати закон про депутатську недоторканність, прийняти закон про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, зробити відкриті виборчі списки. А ще, Зеленський взявся за звільнення. Серед посад він назвав голову СБУ, генерального прокурора України та міністра оборони.
Так чи інакше, це тільки орієнтовне завдання на найближчі кілька місяців. Згодом же, як обіцяє Зеленський, уряд буде рухатись у цілковито оновленому напрямку. Серед довгострокових завдань, Володимир Зеленський виокремив припинення вогню на Донбасі та розпуск Верховної Ради загалом. Реалізація розпочинається не від завтра, а від сьогодні.


«Хочу багато чого сказати, але українці хочуть не слів, а дій, тож, шановні депутати, ви самі призначили інавгурацію на понеділок, у робочий день. Я бачу у цьому плюс. Це значить, що сьогодні вечірок не буде, будемо з вами працювати», – не без іронії зазначає Володимир Зеленський. У будь-якому разі, мало хто із новообраних президентів настілкам рішуче приймав свій пост.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here