Оля Полякова перетворила свою “співаючу” няню на тростинку, мінус 12 кілограм за три місяці

0
2602

Оля Полякова поділилася яскравим тренуванням, а фанати залишилися в захваті
Популярна українська співачка і акторка Оля Полякова, яка відома також як Суперблондинка, активно веде свій профіль Instagram. Нещодавно знаменитість виставила спільне відео з “співаючою” нянею її доньок Маші і Аліси, Людмилою Базелюк. Так, артистка показала, як проводить карантин через коронавірус COVID-19 з користю, тренуючись разом з жінкою на своїй розкішній дачі.View this post on Instagram

1 или 2? Фото by @mashapolyakova

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on


Варто відзначити, що няня прославилася завдяки шоу “Х-фактор”, де завоювала журі, в тому числі і саму Ольгу, неймовірним голосом і дуже зворушливою піснею, присвяченою своїм дітям. Тоді Людмила пройшла великий шлях, однак вибула на першому “прямому ефірі” проекту. Ольга ж зізналася, що няня за 3 місяці схудла на цілих 12 кілограм.
Тренування c співаючою нянею Людмилою Базелюк @3835liudmila. Сьогодні качали прес і руки. Повторіть з нами?, – поділилася емоціями Полякова. Фолловери не пройшли повз і залишились в захваті:”Якщо карантин продовжуть, то капець Оля з нянi зробить тростину!”, “Знаю,як ніхто,що худнути дуже тяжко,особливо після 40!Оля надихнула мене і переконала,що все можливо! Дякую!”.
“Ну ти Оля роботяга!!! Мотиватор сильний! З тебе треба брати приклад.”, “Олюся ти супер, няня просто красотка тепер, так тримати. А то що без гриму, як там пишуть то нічо, ти і без нього просто богиня”, “Молодці дівчатка Олечка ви чудо о боже яка ви прекрасна”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here