“Пам’ятаємо про Добряка”: річниця смерті Кузьми Скрябіна

0
637


2 лютого 2019 року буде 4 роки, як пішов з життя відомий музикант, співак, людина з активною проукраїнською позицією та просто кумир сотень тисяч людей – Андрій Кузьма Скрябін. У пам’ять про легендарного артиста, ми підготували матеріал спогадів.
У той день на всіх радіостанціях і в усіх закладах грала музика Скрябіна. Виявилося, що в Кузьми було набагато більше шанувальників, ніж хтось міг подумати. Уже ввечері на головних площах країни збиралися зі свічками та квітами скорботні фанати і просто люди, яким імпонували життєвий оптимізм і доброта Андрія Кузьменка.

Минуло чотири роки після трагічної аварії. Вже після смерті фронтмена гурт випустив останній записаний з ним трек «Прогноз погоди». Пізніше видавництво «ФОЛІО» представило третю книгу Андрія Кузьменка – «Я, Шонік і Шпіцберген».

Друзі та колеги продовжують співати пісні Кузьми. На згадку про музиканта український дует B&B Project записав незвичайний кавер знаменитої пісні «Спи собі сама». А суддя теле-шоу “Х-фактор” – 9 Дмитро Шуров, він же Pianoбой, зняв кліп на кавер пісні «Шампанські Очі», яку Кузьма присвятив своїй дружині.
До перших роковин смерті Кузьми Скрябіна вийшов кліп з унікальними раритетними кадрами з життя артиста.

Андрій Кузьменко за свої 46 років зумів стати успішним музикантом, письменником, телеведучим, продюсером і, звичайно ж, чоловіком і батьком.
Скільки би років не минуло після його смерті, шанувальники будуть завжди пам’ятати про те, як яскраво і гідно він прожив своє життя. І для багатьох Кузьма назавжди залишиться героєм нашого часу…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here