Після народження дитини Світлана Лобода підняла в два рази ціни на концерти

0
830

Відома українська співачка зовсім нещодавно була в центрі уваги через таємничу вагітність. Адже багато джерел “стверджували” про те, що батько новонародженої дівчинки соліст відомого німецького гурту Rammstein.
Нагадаємо, що дочка артистки народилася 24 травня, і не так давно Лобода відновила концертну діяльність. Як стало відомо з джерел, співачка Світлана Лобода вирішила підняти ціни на концерти в два рази. Це відома практика, адже свого часу після народження дитини так поступили Гагаріна і Віра Брежнєва.
Тепер же Лобода хоче за приватний концерт 50 тисяч євро, порівняно з попередньою ціною 25. Представники співачки це пояснюють тим, що вона стала мамою, яка “забирає” дорогоцінний час у дочки. Тобто така практика компенсує втрачений час, навіть під час перельотів за кордон, куди часто запрошують Світлану.
В команді Лободи пояснили, що в будь-якому випадку відбудеться відсіювання більшості пропозицій, і таким чином вона зможе більше часу приділяти дитині. У соціальних мережах даний вчинок Світлани Лободи назвали “здирництвом”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here