Популярна російська група “Звери” відмовилася їхати до Києва на фестиваль Atlas Weekend

0
754

У Києві пройде щорічний фестиваль Atlas Weekend на якому було заплановано виступ російської групи “Звери”. Музиканти на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram розмістили інформацію про скасування свого приїзду.
В українській столиці, Києві з 3 по 8 липня пройде традиційний музичний фестиваль Atlas Weekend. Організатори анонсували одним з його учасників російську групу “Звери”. Після проведення переговорів з українською стороною музиканти прийняли рішення про скасування свого виступу. Як заявив лідер групи, скасовувати концерт було досить важко, але таке рішення було прийнято через непрофесійний підхід української сторони.


Також музиканти дуже розчаровані, що українські фанати не зможуть насолодитися їхньою творчістю. На офіційній сторінці групи, фанати вже почали писати, що дуже чекали їх в Києві та хотіли почути як нові пісні, так і улюблені хіти. Нагадаємо, що 18 травня музиканти групи “Звери”, Рома Звір та Герман Осипов отримали нагороду Каннського кінофестивалю за кращий саундтрек. Приз був присуджений за роботу у фільмі Кирила Срібліннікова “Літо”.
Стрічка розповідає про життя рок-музикантів в Радянському Союзі. Білик зіграв роль Майка Науменко, а у Віктора Цоя перетворився корейський актор Тео Ю, а роль дружини фронтмена групи “Зоопарк” дісталася Ірині Старшенбаум.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here