Потап, Педан та Горбунов, створили дитячі книги

0
851

Зірки українського шоу-бізу прийняли запрошення #ЗафрендиПрироду та “заговорили” до маленьких екозахисників за допомогою фанових книг із реальними історіями про життя тварин. Пропозицію пофрендитися із природою вніс ніхто інший, як супермен, у якого вже давно у списку справ миготить дуже важлива — врятувати планету від екокатастрофи.
Посмикуючи свої чорняві вуса, супермен сподівався врятувати планету від екокатастрофи. Він мав хитрий план дій і хотів зробити все власноруч. Супермен блимнув оком і зрозумів — його план може настигнути епік фейл, бо він самостійно виконує важливі місії з 1938 року, а тепер потребує допомоги digital-покоління.
Він надягнув окуляри, натягнув худі, взяв свій смартфон та почав надсилати друзям запрошення #ЗафрендиПрироду, бо разом ми — суперсила. На запрошення супермена відгукнулися зірки українського шоу-бізнесу: Олександр Педан, Олексій Потапенко (Потап), Олексій Горбунов та видавництво “Ранок”. Разом вони “заговорили” до маленьких екозахисників за допомогою книг і створили серію “Зірки PRO”. В книгах у фановій формі розповідається про життя тварин нашої планети.

“Ми прагнули показати дітям та батькам України, наскільки різноманітна та прекрасна природа нас оточує. Насправді вона дуже близька до людини”, — розповідає Віктор Круглов, генеральний директор видавництва “Ранок”.
Чому зірки обрали ту чи іншу тварину для своїх книг?
Олексій Потапенко (Потап): “Колись давно разом із моїм другом Олександром Стьогановим ми вигадали віртуального героя. Шукали ми його серед різних фольклорних персонажів: уявляли вовка, білку або кабанчика. І раптом згадали…їжака. Їжаки мешкають у нашій місцевості, вони милі й усіх люблять, а своїм носиком роблять кумедний звук “фунь-фунь-фунь”. Так з’явився наш герой їжак Фунь-Фунь”.

Олександр Педан: “Моє хоббі — серфінг. Я обожнюю океан. Окрім спорту це ще й медитація. Сидиш собі на дошці і дивишся, як сонце сідає у воду. Що може бути романтичнішим? А дельфіни бачать це щовечора. Як їм не заздрити? До речі, вони ще й видатні серфери. Є в них така потіха — кататися на хвилях. І це далеко не єдине, чим ми, люди, до них подібні.”

Олексій Горбунов: “У дитинстві я зачитувався “Книгою джунглів” Редьярда Кіплінга. І не дивно, пригоди Мауглі дійсно неймовірні! Та найбільше мені припав до душі вожак вовчої зграї — Акела. Він став для мене втіленням сили духу та шляхетності серця. Людям дійсно є чого повчитися у цих мудрих красивих тварин”.
У серії “Зірки PRO” є важливий соціальний меседж: зберегти природу та знизити найбільш актуальні загрози біорізноманіттю нашої планети. До кожної книги доданий “список добрих справ”, до нього включили прості кроки до збереження навколишнього середовища, які під силу зробити кожному.
Вже з 1 травня почнеться передпродаж книг серії “Зірки PRO”. Адже, 30 грн від продажу кожної книги буде перераховано на збереження флори та фауни України. На фестивалі “Книжковий Арсенал” у Києві наприкінці весни відбудеться інтерактивна презентація книг за участі зіркових авторів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here