Потап поширив спільний з Анною Трінчер рекламний ролик

0
380

Для зіркового бомонду участь у рекламних кампаніях іменитих брендів не за рідкість. Це стосується не тільки Голлівуду, але й наших, вітчизняних зірок. Відтак, не встиг Потап вийти з-під весільного вінця разом із своєю екс-колегою, Настьою Каменських, як одразу подався до зйомки із більш юними представницями українського шоу-бізнесу. Ролик репер одразу поширив у мережі.
Рекламний кліп на офіційній сторінці популярного продюсера в Instagram щонайменше заінтригував користувачів мережі. Навіть не варто зайвий раз акцентувати увагу на тому, що ролик аж надто нагадує вступ до хітового треку Потапа «Стиль собачки», виконаний спільно з Каменських та Б’янкою. Зрештою, шанувальники не стримались від спокуси нагадати про це у коментарях, вкотре.


Так чи інакше, відео вдалось доволі таки яскравим. Завдяки зірковості реклами зокрема. Та й прихильники у захваті, що змогли побачити зірку серіалу «Школа» Анну Трінчер у компанії епатажного українського репера Потапа. Хоча й обоє приміряли дещо інші ролі, і не надто співочі. У рекламі до «Пепсі» Потапенко вкотре став проникливим психологом. А Трінчер, у свою чергу, його юною клієнткою.
До публікації продюсер додав не менш яскравий коментар: «Прийшов час визнати: всі ми – музикозалежні! Тож досить чинити опір: насолоджуйтесь улюбленими треками та слідкуйте за своїм смаком». Разом з тим, артист тільки додав виразності і без цього інтригуючій рекламі від культового бренду. У ролику репер також зазначив, що ця «музикозалежність» є нормою. Головне у пошуках нових треків (і не тільки треків) слідувати за власними вподобаннями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here