Правда вилізла назовні – який найбільший страх Фреймут

0
827

Хто би навіть подумав, що Перша Панянка країни таки не розвинула у собі здібність не боятися. Що ж, жарти жартами, але Ольга Фреймут зізналась перед своїми підписниками в Instagram, наскільки великі очі у її страху.

Виявляється, українська телеведуча, за плечима якої не одна мандрівка до «далеких країн», понад усе боїться перельотів. Знаменитість спробувала пояснити логіку своєї фобії у форматі блогу.

View this post on Instagram

– Я люблю літати з чоловіком, бо знаю, що він дуже надійний. Він мені сказав: якщо буде щось страшне, я тобі одразу дам знати. Коли я на нього дивлюсь і він щось читає, то це означає, що все добре. З ним не страшно. Злата знає про мою фобію і сміється. Коли в літаку починає трясти, вона жартівливо запитує: «Ну що, мені вдягати жилет?». Я блідну та викликаю стюардесу із заспокійливим. . #ОльгаФреймут #Фреймут

A post shared by Ольга Фреймут (@freimut.news) on


«Я люблю літати з чоловіком, бо знаю, що він дуже надійний. Він мені сказав: якщо буде щось страшне, я тобі одразу дам знати. Коли я на нього дивлюсь і він щось читає, то це означає, що все добре. З ним не страшно».
А ще, знаменитість додала: «Злата знає про мою фобію і сміється. Коли в літаку починає трясти, вона жартівливо запитує, чи вдягти їй жилет. Я блідну та викликаю стюардесу із заспокійливим».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here