Регіна Тодоренко втрачає доходи через своє скандальне висловлювання

0
2512

Необережний вислів відомої ведучої може їй коштувати дуже і дуже дорого. Рекламодавці почали розривати контракти з Тодоренко
Телеведуча, блогер Регіна Тодоренко після скандалу, що вибухнув через її висловлювання про домашнє насильство, почала втрачати доходи від реклами. Не виключено, що вона втратить до 40 відсотків після відмови брендів з нею співпрацювати, пишуть російські ЗМІ. 29-річна знаменитість в рейтингу Forbes, присвяченому Instagram-блогерам, займає другу позицію. Реклама в цій соціальній мережі приносить дівчині понад 850 тисяч доларів на рік.View this post on Instagram

Я ПРОТИВ ДОМАШНЕГО НАСИЛИЯ! Простите за некорректные формулировки! Благодарю каждого и ценю ваше мнение?? #регинатодоренко #домашнеенасилие ЕЩЁ РАЗ СПАСИБО ВАМ ЗА ВСЕ ВАШИ ОТКРОВЕНИЯ ?????? ДОРОГИЕ МОИ, закрываю комментарии, чтобы не накалять ситуацию между вами. Вижу, что между собой многие начинают скандалить, оскорблять и унижать друг друга, поэтому прошу писать ваши истории мне лично в Директ.

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Однак після того, як Регіна взяла участь в онлайн-ефірі, де вона заявила, що жінки можуть бути самі винні в тому, що їх б’ють чоловіки, її доходи почали стрімко танути. Першим на скандальне висловлювання ведучої відреагував журнал Glamour, який позбавив її звання Жінка року.
https://www.instagram.com/p/B_UVJmrDYMd/
Потім від співпраці з нею почали відмовлятися відомі компанії – J7, Pampers і PepsiCo (за рекламні зйомки цього бренду зірка мала б отримати 19 мільйонів рублів). Інші рекламодавці, Calzedonia, Aussie, Milka, Halls, поки зберігають мовчання, але не виключено що вони також розірвуть контракти з Тодоренко. В цьому випадку знаменитість ризикує втратити 40 відсотків своїх доходів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here