Руденька із “НеАнгелів” офіційно розлучилась – фотофакт

0
590

Після хвилі чуток і скандальних публікацій найгірші підозри прихильників справдились – одна із найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу офіційно розлучилась. Ще  місяцями тому у мережі з’явились підтвердження того, що Едгар Камінський вирішив розійтись зі своєю зірковою дружиною. І тільки  днями раніше Подільський суд Києва офіційно прийняв його громадянську ініціативу.
Чи не одразу мережа спалахнула від обговорення прикрих новин. Хоча, прикрих не для кожного. Безумовно, громадськість опинилась на боці своєї співочої улюбленеці. Але й не обійшлось без тих, хто без сумнівів заявив, що учасниця дуету «НеАнгели» варта кращого і вона це «краще» незабаром знайде. Залишається тільки сподіватись, що крапка у шлюбі була єдиним вірним рішенням для уже як екс-закоханих.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Babaslavka (@babaslavka) on


Разом з тим, ходять чутки, що ініціатором розлучення став власне зірковий пластичний хірург, Едраг Камінський. Він же у період судового процесу поширював на своїй офіційній сторінці в Instagram винятково позитивні кадри. Найбільше ж мережу обурив пост подяки його мамі. Користувачі не стримались і заявили, що і його колишня дружина заслуговує настільки теплих слів.
Вчора, другого липня, на сайті Подільського районного суду міста Києва з’явилось прикре підтвердження підозрам, що не давали спокою громадськості місяцями. Процес розлучення успішно відбувся. І від вчорашнього дня іменита зіркова пара більше не пара. Принаймні, офіційно. Також у документі вкотре зазначено ім’я ініціатора розриву, чоловіка іменитої співачки, Едгара.

А поки мережа не може відійти від спантеличення, Слава Камінська поширила кілька промовистих роликів на своїй офіційній сторінці в Instagram. В одному з них артистка заспівала, що не варто думати ні про що, «я сама в усьому винна». Едгар Камінський, у свою чергу, не поспішає коментувати гучне розлучення із зіркою дуету «Не Ангели».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here