Секрети виховання дітей від “ідеальної матусі” Фреймут

0
590

Скандальна українська телеведуча не вперше ділиться секретами із власного «родинного вогнища». Як організувати Святвечір, будувати стосунки із чоловіком та виховувати дітей – панянка компетентна не тільки у справах телевізійних. Про що не припиняє «хизуватись» на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Як зізнається знаменитість, у вихованні дітей вона несвідомо копіює методи своєї мами. А це означає, що Фреймут постійно співає та читає вірші. Через що неодноразово траплялись курйозні випадки. «Якось їхала я в машині, без дітей. Поруч проїжджав трактор, а я на все горло як закричу – трактор, червоний, др-др-др! Бідолашний водій Діма певно має мене за божевільну», – не без характерного «фреймутівського» гумору зазначає телезірка.
https://www.instagram.com/p/BtaTtfNldCW/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
А також, Ольга додає, що у вихованні дітей їй допомагає не хто інший, як старша донька. Особливо це стосується питання стилю: одягу, зачіски. «Але найбільше ніжності у неї до сестри, вони дуже схожі», хоча й Злата не виявляє надмірного бажання бавити дітлахів. Телеведуча пояснює, що її старша дочка чекає, коли малята нарешті підростуть – «щоб було про що поговорити».
Нагадаємо, Фреймут неабияк досвідчена у справах сімейних. Адже позаду в житті жінки уже було два шлюби, хоча й не зареєстрованих офіційно. Від першого вона народила доньку Злату. Від третього і нинішнього чоловіка Володимира Локотки телеведуча має ще двох дітей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here