Сімейні традиції святкування Різдва від Фреймут

0
627

Панянки не лише знаються на етикеті та гарних манерах, але й чудово пораються із господарством – довела директорка школи «Від пацанки до панянки» Ольга Фреймут.
Усе починалось із «Ревізору». Перфекціонізм у ставленні до чистоти й кулінарних звершень переріс для української телеведучої у дещо більше, аніж лише робота. Це стало для неї справжнім захопленням. Як результат – написання численних книг «для панянок», про правила етикету і не тільки.

Особистий блог на платформі Instagram Фреймут спрямувала у те ж саме русло. Цими днями колишній ревізор країни поділилась із читачами домашньою світлиною – із передсвяткової підготовки. Телеведуча зізналась, як встигає бути успішною леді та чудовою господинею. А також, розповіла про улюблені страви своїх дітей та власні кулінарні вподобання.


«Коли знайдеться хвилинка, одразу готую. Печена галицька картопля – улюблениця серед моїх малят», – підписала свою нову інстапублікацію Фреймут. Не оминула багатодітна мама й сімейних традицій. Перша пані країни розповіла, що з дитинства звикла святкувати католицьке Різдво. Усе як годиться – із колядками та подарунками.
Ольга Фреймут, що не так давно стала дружиною генерального директора «Нового каналу» Володимира Локотки, з’явилась на «домашньому фото» із фешенебельною прикрасою від Chanel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here