Скоро представлять новий проект “Мистецький десант Zaxidfest

0
249

Фестиваль Zaxidfest за підтримки Українського Культурного Фонду 16-18 серпня 2019 року представлять новий проект “Мистецький десант Zaxidfest”, який проходитиме на території відпочинкового комплексу “Сонячна галявина”, розташованого в с. Родатичі Львівської області.
Головна мета даної події – масштабування фестивалю Zaxidfest через міжсекторальну співпрацю та залучення таких галузей як візуальне мистецтво, культурна спадщина, музична освіта, а також шляхом міжнародної співпраці масштабувати фестиваль, розширити програму та шляхом розвитку креативних індустрій підсилити туристичний та економічний розвиток регіону.
“Мистецький десант Zaxidfest” – це можливість об’єднати інституції України, які мають культурне чи історичне значення, молодих українських митців та музикантів, тим самим залучивши до культурного розвитку не лише місцевого мешканця, але й всіх, хто стане гостем проекту.
Програма події складатиметься з декількох блоків:
– безкоштовна музична сцена, на якій виступатимуть запрошені відомі та молоді виконавці, фольклорні гурти та представники місцевих творчих колективів;
майстер-класи з народних танців, партнером якого стане “Музей Івана Гончара”, метою якого є бути сучасною установою з вивчення, збереження, інтерпретації та презентації культурної самобутності України;
майстер-класи з стріт-арту та паблік-арту, які проведе “Respublica FEST”, кредо якого “Вільне мистецтво вільним людям”;
– майстер-класи з гри на музичних інструментах, фольклорний розпис об’єктів в с. Родатичі;
– кінопокази, які реалізує щорічний фестиваль “Molodiya Festival”. Вони презентують найкращі ролики за 7 років роботи фестивалю. Це короткі відео молодих українських режисерів про збереження довкілля, права і свободи людини, етичне ставлення до тварин, гендерну рівність та інші актуальні проблеми для України і світу.
Zaxidfest реалізувавши подію “Мистецький десант Zaxidfest” прагне не лише внести нові вектори розвитку локальної спільноти, але й допомогти в реалізації мистецьких ініціатив.
Де?
Відпочинкова база “Сонячна галявина”, Львівська область, с. Родатичі.
Коли?
16-18 серпня 2019 року.
Подія є безкоштовною!
Проект реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду.
Партнери проекту: Zaxidfest, Respublica FEST, Molodiya Festival, Музей Івана Гончара.
Ми в Facebook та Instagram
Зв’язок з нами – [email protected]
Інформація:
Zaxidfest – Найбільший щорічний open-air фестиваль України , який відбувається за містом, на території відпочинкового комплексу “Чарівна долина” в с. Родатичі Львівської області. Цьогоріч фестиваль відбудеться 16-18 серпня 2019 року.
Український Культурний Фонд –– державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.
“Мистецький десант Zaxidfest” – це можливість об’єднати інституції України, які мають культурне чи історичне значення, молодих українських митців та музикантів, тим самим залучивши до культурного розвитку не лише місцевого мешканця, але й всіх, хто стане гостем проекту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here