Софія Ротару відмовилася виступати в Росії

0
1259

Народна артистка України Софія Ротару заявила, що не буде виступати в Росії. Про це повідомляє видання “Комсомольська правда”, з посиланням на представників артистки. Співачка прийняла це рішення, “щоб не нагнітати ситуацію і не провокувати радикально налаштованих співвітчизників.”
Софія Ротару, яка нещодавно виписалася з лікарні після важкого інциденту зі здоров’ям, повинна була прибути в РФ на фестиваль “Пісня року”, однак після того, як в Україні запровадили воєнний стан, Ротару змінила своє рішення і не приїхала.
Проте останнім часом віддані шанувальники зірки відзначають, що Ротару все частіше прикриває обличчя великими темними окулярами, які можуть приховувати певні зморшки. Варто відзначити, що в самому кінці літа співачка не на жарт перелякала багато прихильників зазначивши, що потрапила в лікарню через різке погіршення стану здоров’я.


“Чудово виглядає Софія Михайлівна!”, “Яка ж вона красива жінка !!! Обожнюю її!”, “Справжня королева”, – пишуть шанувальники в коментарях до фотографій співачки.
Разом з тим варто зазначити, що внучка знаменитої української співачки Софії Ротару 17-річна Соня Євдокименко порадувала своїх шанувальників в Instagram новими світлинами. На фото дівчина продемонструвала, чим вона займається у французькій столиці. Стало відомо, що внучка Софії Ротару поїхала в Європу, щоб підзаробити і продовжити свою модельну кар’єру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here