Тіна Кароль святкує свій 34-ий день народження – цікаві факти

0
1294

Вона – «сама жіночність» української естради, чуттєва співачка та жінка, що не боїться співати по-справжньому «від душі». Упродовж своєї кар’єри пройшла неабияк яскравий шлях, змінила не один образ, а ще більше – зібрала стадіонів.
Усі знають її як «Пупсика» у коротких шортах, «Ніченьку» із оголеною душею та жінку, що не боїться заспівати про наболіле, сказати, що «пам’ятає». Не зважаючи на блискавичний успіх на великій сцені, Кароль не оминули життєві негаразди. Не оминули, не вбили та зробили сильнішою.

Відтак, сьогодні ми бачимо співачку, що міцно стоїть на сцені та співає про те, що пережила на власній шкірі. Попри все, вона ніколи не припиняла розвиватись як артистка. Знає кожен, що Тіні не одноразово вдавалось стати тренером-переможцем «Голосу країни». Що вражаюче – минулоріч співачка встановила абсолютний рекорд в історії української естради.
Лише один тур – 77 концертів. Тіна Кароль зуміла об’їздити цілу країну, щоб порадувати своїм дебютним шоу якомога більше прихильників. Такі зусилля з боку артистки без відповіді не залишились. Влітку у місті Обухів, що у Київській області, трапилась надзвичайна подія.

У відповідь на «пісенний» рекорд, місцеві школярі встановили танцювальний. Учні презентували ексклюзивний номер під супровід одного із хітів Тіни Кароль – «Україна – це ти». Не дивно, що фрагмент із ролику одразу з’явився на офіційній сторінці поп-діви в Instagram.

На початку нового року Тіна теж не обійшлась без нових звершень. У перших числах січня співачка здобула досить таки престижну нагороду у світі кіно – на фестивалі SFAAF, що у Чилі. Статуетку за «Кращу жіночу роль» зірка забрала за нетиповий для себе образ у короткометражній стрічці «Колишні».
Що ж, користуючись нагодою, команда Voiceshowbiz хоче долучитись до привітань. Тіно, попереду ще безліч вершин, які лише доведеться підкорити. Підкорюй їх без зайвих труднощів та із посмішкою на обличчі. Всього найкращого у цей день, та усі наступні!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here